  • CY7C1484BV25-250AXI
CY7C1484BV25-250AXI
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1484BV25-250AXI
HK JDW NO:
699-CY7C1484BV25-250AXI
Package:
100-LQFP
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1484BV25-250AXI
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Memory Size
    72Mb 2M x 36
  • Clock Frequency
    250MHz