  • CY7C1481BV33-133BGXI
CY7C1481BV33-133BGXI
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1481BV33-133BGXI
HK JDW NO:
217-CY7C1481BV33-133BGXI
Package:
119-BGA
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1481BV33-133BGXI
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    119-BGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Active
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.6V
  • Memory Size
    72Mb 2M x 36
  • Clock Frequency
    133MHz