  • CY7C1387D-167AXC
CY7C1387D-167AXC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1387D-167AXC
HK JDW NO:
699-CY7C1387D-167AXC
Package:
100-LQFP
Datasheet:
CY7C1387D-167AXC
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1387D-167AXC
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x20)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.6V
  • Memory Size
    18Mb 1M x 18
  • Clock Frequency
    167MHz