  • CY7C1381KV33-133AXIT
CY7C1381KV33-133AXIT
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1381KV33-133AXIT
HK JDW NO:
217-CY7C1381KV33-133AXIT
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC
Quantity:
In Stock : 2306
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1381KV33-133AXIT
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.6V
  • Memory Size
    18Mb 512K x 36
  • Clock Frequency
    133MHz