  • CY7C1312SV18-250BZC
CY7C1312SV18-250BZC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1312SV18-250BZC
HK JDW NO:
217-CY7C1312SV18-250BZC
Package:
165-LBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC CY7C1312
Quantity:
In Stock : 51
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1312SV18-250BZC
    165-LBGA
  • Number of Pins
    165
  • Supplier Device Package
    165-FBGA (13x15)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2000
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    1.7V~1.9V
  • Frequency
    250MHz
  • Base Part Number
    CY7C1312
  • Interface
    Parallel
  • Memory Size
    18Mb 1M x 18
  • Clock Frequency
    250MHz