  • CY7C1021B-15ZXET
CY7C1021B-15ZXET
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1021B-15ZXET
HK JDW NO:
217-CY7C1021B-15ZXET
Package:
44-TSOP (0.400, 10.16mm Width)
Datasheet:
CY7C1021B-15ZXET
Description:
Memory IC CY7C1021
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1021B-15ZXET
  • Package / Case
    44-TSOP (0.400, 10.16mm Width)
  • Supplier Device Package
    44-TSOP II
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2006
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V
  • Frequency
    15GHz