  • CX5032SA12000H0PTWZ1
CX5032SA12000H0PTWZ1
advertisement
Manufacturer No:
CX5032SA12000H0PTWZ1
Manufacturer:
Kyocera
HK JDW NO:
440-CX5032SA12000H0PTWZ1
Package:
Description:
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±200ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm Automotive 4-Pin CSMD T/R