  • CX3225SB19200D0FLJZ1
CX3225SB19200D0FLJZ1
advertisement
Manufacturer No:
CX3225SB19200D0FLJZ1
Manufacturer:
Kyocera
HK JDW NO:
440-CX3225SB19200D0FLJZ1
Package:
Description:
Crystal 19.2MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD