  • CX3225GB38400D0HEQCC
CX3225GB38400D0HEQCC
advertisement
Manufacturer No:
CX3225GB38400D0HEQCC
HK JDW NO:
428-CX3225GB38400D0HEQCC
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Crystals 38400kHz 8pF With Thermistor
Step5Bar-code shipping tag
CX3225GB38400D0HEQCC
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm