  • CX2520SB27120D0FLJZZ
CX2520SB27120D0FLJZZ
advertisement
Manufacturer No:
CX2520SB27120D0FLJZZ
Manufacturer:
Kyocera
HK JDW NO:
440-CX2520SB27120D0FLJZZ
Package:
Description:
Crystal 27.12MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD