  • CWR29HH155KAAC
CWR29HH155KAAC
advertisement
Manufacturer No:
CWR29HH155KAAC
HK JDW NO:
66-CWR29HH155KAAC
Package:
A
Datasheet:
Description:
1.5μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 7.5Ohm Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR29HH155KAAC
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    7.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm