  • CWR16MC334KBAZ
CWR16MC334KBAZ
advertisement
Manufacturer No:
CWR16MC334KBAZ
HK JDW NO:
866-CWR16MC334KBAZ
Package:
A
Datasheet:
Description:
330nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 22Ohm Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR16MC334KBAZ
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    22Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm