  • CWR16JC335JBDB/HR
CWR16JC335JBDB/HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16JC335JBDB/HR
HK JDW NO:
866-CWR16JC335JBDB/HR
Package:
D
Datasheet:
Description:
3.3μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 6Ohm Tape & Reel D
Step5Bar-code shipping tag
CWR16JC335JBDB/HR
  • Package / Case
    D
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm