  • CWR16DB685MCBB/PR
CWR16DB685MCBB/PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16DB685MCBB/PR
HK JDW NO:
866-CWR16DB685MCBB/PR
Package:
B
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Tape & Reel B
Step5Bar-code shipping tag
CWR16DB685MCBB/PR
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm