  • CWR16CC335KCAZ/PR
CWR16CC335KCAZ/PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16CC335KCAZ/PR
HK JDW NO:
866-CWR16CC335KCAZ/PR
Package:
A
Datasheet:
Description:
3.3μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Tape & Reel A
Step5Bar-code shipping tag
CWR16CC335KCAZ/PR
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm