  • CWR16CB336JBDZ
CWR16CB336JBDZ
advertisement
Manufacturer No:
CWR16CB336JBDZ
HK JDW NO:
866-CWR16CB336JBDZ
Package:
D
Datasheet:
Description:
33μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Bulk D
Step5Bar-code shipping tag
CWR16CB336JBDZ
  • Package / Case
    D
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm