  • CWR09HH226KB\TR
CWR09HH226KB\TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR09HH226KB\TR
HK JDW NO:
66-CWR09HH226KB\TR
Description:
22μF 2-Termination POLARIZED TANTALUM 0.004mA Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
CWR09HH226KB\TR
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Additional Feature
    ESR AND RIPPLE CURRENT IS MEASURED AT 100KHZ
  • HTS Code
  • Capacitance
    22μF
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Reference Standard
    MIL-PRF-55365/4
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Polarity
    POLARIZED
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    15V
  • Size Code
    2611
  • Leakage Current
    0.004mA
  • Ripple Current
    130mA
  • Tan Delta
    0.06
  • Positive Tolerance
    10%
  • Negative Tolerance
    10%
  • ESR
    1100 mΩ
  • Height
    2.79mm
  • Length
    6.73mm
  • Width
    2.79mm