  • CWR06NH155KMB
CWR06NH155KMB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NH155KMB
HK JDW NO:
866-CWR06NH155KMB
Package:
F
Datasheet:
Description:
1.5μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Bulk F
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NH155KMB
  • Package / Case
    F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    3.43mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Height
    1.78mm
  • Length
    5.59mm