  • CWR06NH104MSC
CWR06NH104MSC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NH104MSC
HK JDW NO:
866-CWR06NH104MSC
Package:
A
Datasheet:
Description:
100nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 75Ohm Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NH104MSC
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    75Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm