  • CWR06NC224JSB
CWR06NC224JSB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NC224JSB
HK JDW NO:
866-CWR06NC224JSB
Package:
B
Datasheet:
Description:
220nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 17Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NC224JSB
  • Package / Case
    B
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm