  • CWR06NC105JMA
CWR06NC105JMA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NC105JMA
HK JDW NO:
866-CWR06NC105JMA
Package:
E
Datasheet:
Description:
1μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 6Ohm Bulk E
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NC105JMA
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm