  • CWR06NB474MC
CWR06NB474MC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NB474MC
HK JDW NO:
866-CWR06NB474MC
Package:
C
Datasheet:
Description:
470nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Bulk C
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NB474MC
  • Package / Case
    C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm