  • CWR06MH684KPC
CWR06MH684KPC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MH684KPC
HK JDW NO:
866-CWR06MH684KPC
Package:
C
Datasheet:
Description:
680nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 10Ohm Bulk C
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MH684KPC
  • Package / Case
    C
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohm
  • Length
    5.08mm
  • Height
    1.27mm