  • CWR06MH155MM-TR
CWR06MH155MM-TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MH155MM-TR
HK JDW NO:
866-CWR06MH155MM-TR
Package:
E
Datasheet:
Description:
1.5μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 4.5Ohm Tape & Reel E
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MH155MM-TR
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm