  • CWR06MC685JM
CWR06MC685JM
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MC685JM
HK JDW NO:
866-CWR06MC685JM
Package:
H
Datasheet:
Description:
6.8μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 1.3Ohm Bulk H
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MC685JM
  • Package / Case
    H
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.3Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm