  • CWR06JB335KS
CWR06JB335KS
advertisement
Manufacturer No:
CWR06JB335KS
HK JDW NO:
866-CWR06JB335KS
Package:
E
Datasheet:
Description:
3.3μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Bulk E
Step5Bar-code shipping tag
CWR06JB335KS
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm