  • CWR06HH684MP
CWR06HH684MP
advertisement
Manufacturer No:
CWR06HH684MP
HK JDW NO:
866-CWR06HH684MP
Package:
A
Datasheet:
Description:
680nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR06HH684MP
  • Package / Case
    A
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm