  • CWR06HC226MCA
CWR06HC226MCA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06HC226MCA
HK JDW NO:
866-CWR06HC226MCA
Package:
G
Datasheet:
Description:
22μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.1Ohm Bulk G
Step5Bar-code shipping tag
CWR06HC226MCA
  • Package / Case
    G
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    2.79mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.1Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    6.73mm