  • CWR06HC155MMC
CWR06HC155MMC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06HC155MMC
HK JDW NO:
866-CWR06HC155MMC
Package:
B
Datasheet:
Description:
1.5μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06HC155MMC
  • Package / Case
    B
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm