  • CWR06DC226KCB
CWR06DC226KCB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06DC226KCB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CWR06DC226KCB
Package:
F
Datasheet:
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 2.2Ohm Bulk F
Step5Bar-code shipping tag
CWR06DC226KCB
  • Package / Case
    F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    3.43mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.2Ohm
  • Height
    1.78mm
  • Length
    5.59mm