  • CWR06DB335MPA
CWR06DB335MPA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06DB335MPA
HK JDW NO:
866-CWR06DB335MPA
Package:
B
Datasheet:
Description:
3.3μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06DB335MPA
  • Package / Case
    B
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm