  • CW1/21K400JE70
CW1/21K400JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW1/21K400JE70
HK JDW NO:
866-CW1/21K400JE70
Description:
Through Hole 1.4kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW1/21K400JE70
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    1.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm