  • CW01M470R0JE12
CW01M470R0JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW01M470R0JE12
HK JDW NO:
866-CW01M470R0JE12
Description:
Through Hole 470Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW01M470R0JE12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.79mm
  • Length
    7.9mm