  • CW01M27R50JE70
CW01M27R50JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW01M27R50JE70
HK JDW NO:
866-CW01M27R50JE70
Description:
Through Hole 27.5Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW01M27R50JE70
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    27.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.79mm
  • Length
    7.9mm