  • CW0106K190JE12
CW0106K190JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0106K190JE12
HK JDW NO:
873-CW0106K190JE12
Datasheet:
CW0106K190JE12
Description:
Through Hole FIXED RESISTOR, 6.19kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0106K190JE12
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~350°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Temperature Coefficient
    ±30ppm/°C
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power Rating
    10W
  • Max Power Dissipation
    13W
  • Diameter
    9.52mm