  • CW007R5000KE73
CW007R5000KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW007R5000KE73
HK JDW NO:
866-CW007R5000KE73
Description:
Through Hole 500mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW007R5000KE73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    500mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    7W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    32.54mm