  • CW005R5100JB12
CW005R5100JB12
advertisement
Manufacturer No:
CW005R5100JB12
HK JDW NO:
866-CW005R5100JB12
Description:
Through Hole 510mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW005R5100JB12
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    510mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm