  • CW00568R10JE732
CW00568R10JE732
advertisement
Manufacturer No:
CW00568R10JE732
HK JDW NO:
866-CW00568R10JE732
Description:
Through Hole 68.1Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00568R10JE732
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    68.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    25.4mm