  • CW005650R0JB12
CW005650R0JB12
advertisement
Manufacturer No:
CW005650R0JB12
HK JDW NO:
866-CW005650R0JB12
Description:
Through Hole 650Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW005650R0JB12
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    650Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm