  • CW00551R00JE733
CW00551R00JE733
advertisement
Manufacturer No:
CW00551R00JE733
HK JDW NO:
866-CW00551R00JE733
Description:
Through Hole 51Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00551R00JE733
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm