  • CW005118R0KE122
CW005118R0KE122
advertisement
Manufacturer No:
CW005118R0KE122
HK JDW NO:
866-CW005118R0KE122
Description:
Through Hole 118Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW005118R0KE122
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    25.4mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    118Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C