  • CW002R5100JS73
CW002R5100JS73
advertisement
Manufacturer No:
CW002R5100JS73
HK JDW NO:
866-CW002R5100JS73
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
Through Hole 510mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW002R5100JS73
  • Contact Plating
    Lead, Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    510mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    19.43mm