  • CTX32T-330-R
CTX32T-330-R
advertisement
Manufacturer No:
CTX32T-330-R
HK JDW NO:
6927-CTX32T-330-R
Step5Bar-code shipping tag
CTX32T-330-R
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Discontinued
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Current Rating
    70mA
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Frequency - Self Resonant
    17MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    5.6Ohm
  • Height
    2.1844mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.0066mm