  • CT7-X6Y5V1D152MSEW
CT7-X6Y5V1D152MSEW
advertisement
Manufacturer No:
CT7-X6Y5V1D152MSEW
HK JDW NO:
17926-CT7-X6Y5V1D152MSEW
Description:
1.5nF ±20% -25℃~+85℃ Y2 250VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS