  • CT7-X5Y5P0D471KSE
CT7-X5Y5P0D471KSE
advertisement
Manufacturer No:
CT7-X5Y5P0D471KSE
HK JDW NO:
17926-CT7-X5Y5P0D471KSE
Package:
Datasheet:
Description:
470pF ±10% -25℃~+85℃ Y2 250VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS