  • CSX750PTF18.432M-UT
CSX750PTF18.432M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750PTF18.432M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750PTF18.432M-UT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750PTF18.432M-UT
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height
    1.6002mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm