  • CSX750FCC20.000M-UT
CSX750FCC20.000M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750FCC20.000M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750FCC20.000M-UT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750FCC20.000M-UT
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Current Rating
    45mA
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    4.5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Accuracy
    0.005 %
  • Height
    5mm
  • Length
    7mm