  • CSX532T20.000M3-UT10
CSX532T20.000M3-UT10
advertisement
Manufacturer No:
CSX532T20.000M3-UT10
HK JDW NO:
185-CSX532T20.000M3-UT10
Step5Bar-code shipping tag
CSX532T20.000M3-UT10
  • Operating Temperature
    -30°C~75°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
    TCXO
  • Additional Feature
    SUPPLY VOLTAGE 2.4V ALSO AVAILABLE
  • Voltage - Supply
    2.4V~3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.5mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Max Supply Current
    1.2mA
  • Output Impedance
    10000Ohm
  • Output Level
    0.8 V
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm