  • CSX532T13.000M3-UT10
CSX532T13.000M3-UT10
advertisement
Manufacturer No:
CSX532T13.000M3-UT10
HK JDW NO:
185-CSX532T13.000M3-UT10
Step5Bar-code shipping tag
CSX532T13.000M3-UT10
  • Operating Temperature
    -30°C~75°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    75°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Supply
    2.4V~3V
  • Frequency
    13MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Current - Supply (Max)
    1mA
  • Operating Supply Voltage
    3V
  • Load Capacitance
    10pF
  • Max Supply Current
    1mA
  • Frequency Tolerance
    0.00015%
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm