  • CSX-252FAE20000000T
CSX-252FAE20000000T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-252FAE20000000T
HK JDW NO:
185-CSX-252FAE20000000T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 15966
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSX-252FAE20000000T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSX-252F
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    50μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm